Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Травень » 16 » євро-2012
11:32
євро-2012

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року — 14-й чемпіонат Європи, фінальна частина якого відбудеться в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року.Гасло «Творимо історію разом». Євро-2012 стане особливим розділом в історії турніру,що розпочалась у 1960 році. Безсумнівно,Україна та Польща назавжди ввійдуть в історію гри,адже вперше фінальний турнір континентальної першості пройде на теренах центральної та східної Європи.                                       
   Одним з джерел натхнення стала витинанка
 — різновид мистецтва на основі вирізання з паперу декоративних узорів та панелей, які історично використовувались для оздоблення в сільських районах Польщі та України,символізуючи зростання,розквіт і родючість природи.Одним з основних елементів витинанки є використання місцевої флори і фауни як джерела натхнення для витворів мистецтва. Візуальний стиль УЄФА ЄВРО 2012 розроблений на основі цих елементів — домінуючими кольорами в палітрі є зелень лісу,блакить води,свіжість ожини, сяйво сонця та синь неба. Дизайнери також відчували, що логотип мав відображати безперервність розвитку та розквіту європейського чемпіонату, а також усього континентального футболу. Ідея полягала у створенні складових елементів дизайну і додаванні гілок до стебла квітки або дерева, що символізує УЄФА.
М'яч — суть футболу, посідає головну позицію, барвисті квіти уособлюють красу та зростання обох країн-господарів, котрі, як графічно висловилися дизайнери, «відкривають себе світові, як квіти навесні». 
Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 570 | Додав: читалка | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]