Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 18 » Ельвіра в Країні Котів
12:18
Ельвіра в Країні Котів

Лимич А. Ельвіра в Країні Котів / А. Лимич ; худож. О. Мельничук. – Рівне : Волин. обереги, 2016. – 120 с.

Книга "Ельвіра в Країні Котів " містить пізнавально-фантастичні оповідання, розраховані на сімейне читання і спрямовані допитливим дітям та їхнім батьках.

Формат книги виконує психотерапевтичну функцію, адже доведено, що родина котячих щедро наділена здатністю лікувати стреси в людей. Один день перебуває дівчинка Ельвіра в Країні Котів. Але знань, отриманих там, і пригод вистачило б комусь на цілі роки. Будова твору нагадує міні-енциклопедію про Котів з елементами казки та символіки. У книзі – безліч міфів і легенд, створених у різних країнах світу. Усі чотирнадцять глав-зустрічей означені цитатами видатних людей, адже щира зацікавленість котячими в усі часи була і залишається великою. Невеликі оповідання цікаві, як і казки, проте і розважальні, і серйозні. Помітним героєм книги є Час, який щоразу нагадує про себе як про найбільшу людську цінність, і він же – загадковий Хтось, трикстер з необмеженим правом, який, як і Чеширський Кіт з «Аліси в Країні Чудес», з'являється і зникає, коли захоче. Чимало думок, як результат пережитого досвіду, висловив і сам автор. Головне, що в книзі кожний знайде те, що йому до вподоби.

Книга видана за кошти міського бюджету відповідно до Програми книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Рівному  на 2016-2020 роки.

З виданням можна ознайомитися у відділі акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії.

Інна Козюхно

 

 

 

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 251 | Додав: kraeznavzi | Теги: Ельвіра, Пригоди, легенди, оповідання, коти | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]