Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 26 » Електронна податкова звітність – зручно, швидко, безкоштовно
12:32
Електронна податкова звітність – зручно, швидко, безкоштовно

Подання звітності в електронному вигляді: інструкція для платників // Вісник Міністерства доходів і зборів України. – 2013. - № 46. – С. 14-15.

   У наш час застосування комп’ютерних технологій у повсякденному житті відповідає сучасним вимогам розвитку суспільства. Будь-яка сфера діяльності стає практично повністю комп’ютеризованою, і буквально всі операції робляться в електронному вигляді. Це стосується і звітності[. Сьогодні підприємцю або бухгалтеру вже не обов’язково для здачі звітності їхати в контролюючі органи та довго стояти в чергах. Можна здавати звіти, не відходячи від комп’ютера, по електронній пошті. Адже платники податків, які обрали дистанційний спосіб подання звітності, отримують значну економію робочого часу та коштів на придбання бланків звітних документів, можливість оперативного оновлення форматів подання документів в електронному вигляді телекомунікаційними каналами зв’язку та гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність помилок та описок.
Докладніше про зазначені переваги, а також  покрокову інструкцію для платників податків, як розпочати подання податкової звітності в електронній формі, який пакет документів необхідно для цього підготувати, куди звертатись у разі виникнення запитань щодо інсталяції та користування програмним забезпеченням та багато іншої корисної інформації можна дізнатися з матеріалів, що увійшли до рубрики «Електронна звітність».

В. Гуріна

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 375 | Додав: Bibliograf | Теги: переваги, звітність, електронна звітність, податкова звітність, Інструкція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]