Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Липень » 3 » Екологія довкілля. Охорона природи
12:13
Екологія довкілля. Охорона природи

   Зацікавлення наукою про довкілля є результатом поглиблення кризи природного середовища.

Ми живемо в епоху гострого конфлікту між суспільством та природою, коли нераціональна господарська діяльність порушила динамічну рівновагу біосфери нашої планети і спричинила її прогресуюче руйнування .

Збереження навколишнього середовища – завдання не лише науковців, інженерів, учителів, господарників, а й кожного громадянина. Для цього не досить засвоїти певну суму екологічних знань, а потрібно ще й виробити чітке уявлення про зв’язки всіх форм діяльності людини зі змінами в природних екосистемах.

Грицик В. Екологія довкілля. Охорона природи : навч. посіб. / В. Грицик, Ю. Канарський, Я. Бедрій – Київ : Кондор, 2018. – 292 с.

У посібнику висвітлено систематизований матеріал з енвайронментальних дисциплін – екології, соціоекології та охорони навколишнього середовища. Розглянуто особливості структури навколишнього середовища людини та основні антропогенні впливи людської діяльності на довкілля, викладено основні поняття і принципи екології як науки про взаємодію живих організмів і їх сукупностей між собою та з навколишнім середовищем. Також розглянуто проблеми і перспективи охорони природи з точки зору сучасної екологічної парадигми, приділено увагу як проблемам глобальної екології, так і проблемам взаємодії людини й довкілля в Україні.

Видання розраховане на студентів середніх і вищих навчальних закладів технічного й гуманітарного профілю, вчителів, викладачів, інженерно-технічних працівників, слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Наталія Литвиненко 

Переглядів: 28 | Додав: texnik | Теги: охорона природи, екологія довкілля | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]