Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 27 » «Е» - ознака смерті?
11:50
«Е» - ознака смерті?
Романишин М. Н. «Е» - ознака смерті? / Н. М. Романишин, М. В. Мороз // Екологічний вісник. – 2012. - № 11/12. – С. 17 – 19.

За останні десятиліття в наше життя лавиною увірвалися пластикові матеріали, синтетичний одяг, цілий ряд штучних мийних, косметичних та лікувальних засобів, біологічно активних добавок. Це стосується також продуктів харчування, більшість яких містить штучні синтезовані сполуки – харчові добавки, які є простим і дешевим способом надати продукту привабливого вигляду і кольору, посилити смак або продовжити термін зберігання. Щодня всі ми споживаємо багато продуктів, на упаковках яких привертають увагу такі загадкові коди «Е»
. В запропонованій статті подані результати дослідження, мета якого полягала в докладному вивченні інформації про харчові добавки, зокрема про історію їх виникнення, класифікацію та вплив на організм людини, щоб відповісти «так» чи «ні» на поставлене в темі запитання. Всі ми глибоко переконані, що правильне харчування забезпечує нормальний ріст і розвиток людини, сприяє запобіганню захворювань, продовженню життя, підвищенню працездатності і допомагає адаптуватися до несприятливих умов навколишнього середовища. Якщо ви турбуєтесь про власне здоров’я та та здоров’я своїх близьких, то інформація про шкідливі і безпечні добавки, поради щодо вибору продуктів харчування, стане не лише модною течією, а й якоюсь часточкою боротьби за краще життя прийдешніх поколінь.

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 641 | Додав: Bibliograf | Теги: харчування, здоров’я, класифікація, харчові добавки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Дякую за статтю, яка є хорошим матеріалом до плану моєї курсової.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]