Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 9 » Девід Аттенборо «Випробовування життям» = «The Trials of Life».
11:34
Девід Аттенборо «Випробовування життям» = «The Trials of Life».

У Великобританії будь-який школяр молодших класів знає, хто такий Девід Фредерік Аттенборо. Натураліст, письменник, режисер, сценарист, телеведучий. Його ім'я міцно асоціюється з фільмами про природу. Протягом багатьох років його голос звучав за кадром коротких півгодинних серій про різних тварин. Кілька поколінь британців зросла на цих пізнавальних фільмах, що транслюються з сімдесят сьомого року минулого століття і донині. Але не тільки завдяки голосу ім'я Девіда Аттенборо стало впізнаваним в усьому світі, і сам він нерідко з'являється в кадрі. Його присутність у фільмах робить оповідь більш достовірною.

 
Наприкінці 70-х років Девід Аттенборо задумав зняти три серіали, причому з самого початку хотів зняти саме в рамках проекту, який він назвав «Життя …»
 
Серіал Life on Earth («Життя на Землі») (1979), що розповідає про еволюцію тваринного світу на Землі — історія життя;
 
Серіал The Living Planet («Жива планета») (1984) розповідає про кліматичні зони і ареали — географія життя;
 
І серіал The Trials of Life («Випробовування життям») (1990) розповідає про тварин з моменту народження до моменту смерті — психологія тварин.
 
Аттенборо вважав, ці три серіали зможуть ввести глядача в усі основні питання біології. Наступні його серіали — тільки розвивали теми, що вже були висвітлені в перших трьох.
 
За плідну працю Девід Аттенборо удостоєний високих нагород: Командор ордену Британської імперії (1974), Командор Королівського Вікторіанського ордену (1991), Орден Кавалерів Пошани (1996), Орден Заслуг (2005). У 1985 році посвячений у лицарі.
 
З книгою, мовою оригіналу, можна ознайомитись у відділі обслуговування документами іноземними мовами.
 
Attenborouch David. The Trials of Life/ David Attenborouch. - London: Collins, 1990. - 320 p.
 
 
 
Галина Дроздюк.
Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 214 | Додав: black | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]