Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 22 » Демонтаж тимчасових споруд
14:21
Демонтаж тимчасових споруд

Завмерлий у повітрі кіоск, за яким спостерігають поліцейські й люди в жовтогарячих жилетах, величезна автоплатформа неподалік, підприємець, котрий кидається з одного боку в інший, - усе говорить про демонтаж кіоску. Щоб застерегти підприємців від подібного розвитку подій, потрібно знати за що, коли та як можуть знести кіоск, намет або іншу тимчасову споруду.
Кіоск, рундуки й намети можуть бути демонтовані в трьох випадках: сплив терміну дії паспорта прив’язки, його анулювання й самовільне встановлення тимчасової споруди.
Ставити знак рівності між тимчасовою спорудою і малими архітектурними формами не зовсім правильно. Згідно зі ст. 21 Закону про благоустрій малі архітектурні форми, які виконують саме декоративну функцію, вважають альтанки, паркові арки, колони, вуличні вази, крамниці, столи, балюстради тощо. Що робити, якщо зникло майно або його пошкоджено, ви дізнаєтеся зі статті:

Александров С. Як повинен відбуватися демонтаж тимчасових споруд / С. Александров // Все про бухгалтерський облік. – 2016. - № 56 /15 черв./. – С.30-32.

підготувала Людмила Стадницька

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 356 | Додав: Bibliograf | Теги: демонтаж, малі архітектурні форми, тимчасові споруди | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]