Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 26 » ДЕФОРМАЦІЙНО-СИЛОВА МОДЕЛЬ ОПОРУ БЕТОНУ
19:43
ДЕФОРМАЦІЙНО-СИЛОВА МОДЕЛЬ ОПОРУ БЕТОНУ

Ромашко В. М. Деформаційно-силова модель опору бетону та залізобетону: Монографія / В. М. Ромашко. – Рівне: О. Зень, 2016. – 424 с.

Досвід зведення будівель та споруд підтверджує той факт, що бетон і залізобетон завжди були та залишаться й надалі одними з найпоширеніших конструкційних матеріалів у будівельній практиці.

У монографії представлені основні положення деформаційно-силової моделі опору бетонних та залізобетонних елементів і конструкцій силовим впливам, побудованої на діалектичній єдності реальних діаграм стану елементів і конструкцій з реальними діаграмами деформування матеріалів.

Дана монографія буде корисною для наукових та інженерно-технічних працівників наукових, проектних, проектно-вишукувальних та будівельних організацій, аспірантів, магістрів та студентів будівельних спеціальностей. Скористатись монографією можна завітавши до відділу інформації та документів виробничої тематики.

Марія Новікова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 212 | Додав: texnik | Теги: будівлі, споруди, бетон, залізобетон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]