Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 1 » Дарують усім правди мить
11:09
Дарують усім правди мить

Добрий слід на землі : штрихи до портретів відомих журналістів Рівненщини / ред. кол. : Д. В. Тарасюк та ін.. – Рівне : Волин. обереги, 2016. – 216 с. – (Золоті імена Рівненщини).

«Добрий слід на землі» - книга, яка не залишить байдужими жодного рівнянина, вийшла у серії «Золоті імена Рівненщини», присвячена людям, які ремеслом свого життя зробили журналістику і залишили у ньому помітний слід. До книги увійшла 31 новела. Із сторінок книги постає постать журналіста – Андрія Гречка, який починав вхід у професію у роки Другої світової війни, свої перші дописи робив у підпільній газеті, партизанських стіннівках. З 1965 по1985 рік він був власним кореспондентом обласної газети «Червоний прапор». В книзі йдеться про відомих журналістів Євгена Плахова, Михайла Горопаху, Миколу Камінського, Валерія Баталова, Георгія Сербіна. Книга укладена очільником Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитром Тарасюком. Ідея заснування серії «Золоті імена Рівненщини» належить члену НСЖУ Миколі Кривому.

 

                                                                                                          Неоніла Кожан

 

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 345 | Додав: kraeznavzi | Теги: Червоний прапор, Золоті імена Рівненщини, журналістика | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]