Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 18 » Дара Корній. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи
15:15
Дара Корній. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

   Пропонуємо увазі читачів нову книгу Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», яка була презентована харківським видавництвом «Віват» влітку цього року.
Дара Корній - українська сучасна письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов'янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння.

 Книга-довідник письменниці присвячена міфології. У ній йдеться про те, як наші предки ставилися до довкілля, яким чином поетизували простір, перебували в гармонії з природою. У книзі багато інформації про духів лісу, води, повітря, землі. Свої таємниці відкриють читачам духи пір року. «Наприклад, що ми знаємо про мавок. Це таке собі лісове плем'я. Я знайшла 28 мавок. У книзі кожна з них має своє ім'я, свій характер, вони детально описані, але цей список ще не повний. Робота буде далі продовжуватися», - зізнається Дара Корній.
   «…Видавництво дуже довго не займалось нею. Але потім в книгу повірили, повірили, що наше українське може бути цікавим. Вона має назву «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи». Вже на книжковому Арсеналі ця книжка увійшла в «топи» продажів. Вона не з дешевих — у неї якісний друк і папір. Це означає, що українці не жаліють грошей на якісну книжку, коли вона стосується нас», - додає письменниця.
   Це перша частина довідника. Книжка оформлена як подарункове видання, має безліч кольорових ілюстрацій художниці Ангеліни Канкава. І дійсно, вона – чарівна!

Кудіна О.

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 170 | Додав: читалка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]