Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 5 » БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО
17:02
БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

   Дворкін Л. Й., Лаповська С. Д. Будівельне матеріалознавство: підручник / Л. Й. Дворкін, С. Д. Лаповська. – Рівне : НУВГП, 2016. – 448 с.

На сучасному етапі розвитку будівництва в Україні впроваджуються ефективні будівельні матеріали і вироби, вдосконалюється та посилюється виробнича база. Це потребує від майбутніх спеціалістів-будівельників знання наукових основ будівельного матеріалознавства, основних закономірностей, що визначають властивості будівельних матеріалів, шляхів їх покращення, раціонального використання матеріальних ресурсів при виготовленні виробів та конструкцій, зведенні будівель та споруд.

У посібнику наведено наукові основи будівельного матеріалознавства і характеристика основних матеріалів, що застосовуються в сучасному будівництві, висвітлюються теоретичні уявлення про структуру та склад будівельних матеріалів, процеси.

Запрошуємо у відділ інформації та документів виробничої тематики ознайомитись та скористатись даним виданням, яке буде корисним для студентів і аспірантів будівельних університетів і факультетів.

Марія Новікова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 298 | Додав: texnik | Теги: вироби, матеріалознавство, будівництво, будівельні матеріали, конструкції, матеріальні ресурси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]