Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 16 » АУДИТ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
16:37
АУДИТ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

   Лубенченко О. Е. Аудит зовнішньоекономічної діяльності : монографія / О. Е. Лубенченко. – К. : Кондор-Видавництво, 2016. – 306 с.

У процесі фінансово-господарської діяльності кожне підприємство вступає в певні економічні взаємовідносини з іншими суб’єктами господарювання, в результаті цього відбуваються господарські операції, складовою яких є операції у зовнішньоекономічній діяльності. Питання обліку та оподаткування операцій у зовнішньоекономічній діяльності пов’язані з експортом та імпортом, купівлею-продажем іноземної валюти, кредитними операціями з давальницькою сировиною, сплатою митних зборів, інвестуванням представляють найбільш складні ділянки бухгалтерського обліку[.

У даній монографії розглянуті: зовнішньоекономічна діяльність як об’єкту аудиту; нормативно-правові основи аудиту зовнішньоекономічної діяльності; формування парадигми аудиту зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання; базові положення методології аудиту зовнішньоекономічної діяльності; механізм побудови взаємовідносин суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і суб’єктів аудиторської діяльності; моделі прийняття рішень із залучення зовнішніх аудиторів з метою мінімізації ризиків ЗЕД; інформаційне забезпечення аудиту та супутніх послуг у сфері ЗЕД; організація консалтингового супроводження зовнішньоекономічної діяльності підприємств суб’єктами аудиту, застосування зарубіжного досвіду з стимулювання споживання консалтингових послуг; консультування аудитором суб’єкта господарювання щодо укладання зовнішньоекономічних контрактів і особливостей відображення інформації в системі бухгалтерського обліку; організація і методика перевірки аудитором валютно-фінансових, розрахункових операцій у сфері ЗЕД.

Відділ інформації та документів виробничої тематики запрошує студентів, аспірантів, практичних робітників служб внутрішнього аудиту підприємств та зовнішніх аудиторів ознайомитись та скористатись даною монографією в своїй роботі.

Марія Новікова

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 415 | Додав: texnik | Теги: зовнішньоекономічна діяльність, аудит, Оподаткування, Бухгалтерський облік, ЗЕД | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]