Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Андрій Кокотюха. Київські бомби
15:43
Андрій Кокотюха. Київські бомби

Андрій Кокотюха – письменник, журналіст, кінодраматург, громадський активіст. Кілька років поспіль входить до двадцятки найтиражованіших письменників України. Автор понад 40 художніх та документальних творів. Останнім часом працює в популярному серед журналістів жанрі гостросюжетного історичного роману.  Пропонуємо увазі читачів один з нових романів письменника. «Київські бомби» - перший в сучасній Україні історико-пригодницький твір, який звертає увагу на життя дореволюційного Києва.  

Події роману відбуваються восени 1907 року. Це були перші місяці від початку столипінської реакції, коли на громадянські свободи, проголошені царським Маніфестом від 17 жовтня 1905 року, почався шалений наступ. Від реакційної політики Петра Столипіна постраждала, серед іншого, українська спільнота. У відповідь на реакцію в представників репресивної влади полетіли бомби…. Дійові особи цього революційного Києва – загартоване підпілля соціалістичного спрямування, новостворене національне угруповання, влада разом із секретними службами; і тлом проходять прості кияни, що потрапляють у заплутані стосунки між ними.  В книжці є гострий та напружений сюжет і, навіть, любовна історія. Переплітаються інтереси трьох національних спільнот – української, єврейської та російської…                                                          
   Мета автора роману – нагадати: за десять років після описаних подій, восени 1917-го, вчорашні терористи та грабіжники банків прийдуть до влади та почнуть будувати новий, радянський соціалістичний лад… Автор роману був готовим до того, що знайдеться ряд істориків, котрі шукатимуть в тексті фактологічних помилок. Проте вже має для них коротку відповідь: «Це – художній твір, панове. Джерела інформації – відкриті. А історія – не приватна власність навіть шанованих учених».                                            
   Жваві діалоги, літературна мова, пристойне знання людської психології  та історії – все це робить книги Андрія Кокотюхи цікавими і популярними, і "Київські бомби" - один із найкращих його творів.

                Підготувала О. Кудіна

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 259 | Додав: читалка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]