Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 7 » АГРОМЕНЕДЖМЕНТ
13:22
АГРОМЕНЕДЖМЕНТ

У період розпаювання земель у сільському господарстві крім великих холдингів, агрофірм утворилася значна кількість невеликих фермерських господарств. Дрібні  сільгоспвиробники  мають у своєму користуванні десятки і сотні га землі займаються рослинництвом, тваринництвом, садівництвом, вирощуванням  ягід. Свою продукцію реалізують у супермаркетах та на продовольчих ринках.

Досвідом господарювання на сторінках журналу «Пропозиція» №1 2015 року у статті «Щоб вижити, маленьке фермерське господарство має бути різноплановим» ділиться наш земляк – фермер, керівник сімейного ФГ «Агропоступ» Вадим Сав’юк. Автор проживає у Млинівському районі селі Новина Добрятинська. Господарство створене у 2007 році, площа -  50 га, основні напрямки діяльності: вирощування зернових, овочівництво, садівництво. Господарство хоч і невеличке, але прогресивне: сюди звідусіль приїжджають сільгоспвиробники навчатися сучасним технологіям.

Про найбільш прибуткові культури, методи їх зберігання та реалізації, принципи агроменеджменту, підтримку з боку Рівненської асоціації фермерів та плани на майбутнє розповідає молодий, освідчений ( закінчив Львівський аграрний університет) фермер. Досвід успішного ведення господарства, особливості господарювання у нашому регіоні буде цікавим і корисним іншим аграріям області, власникам паїв, невеликих ділянок.  

Раїса Гірак

Категорія: Прочитайте журнали | Переглядів: 484 | Додав: texnik | Теги: тваринництво, вирощування ягід, рослинництво, фермерське господарство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]