Кідрук М. Не озирайся і мовчи / М. Кідрук. – Харків, 2017. – 512 с.
Книга Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи» – це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.
Головний герой твору - хлопчик Марк. Він напрочуд кмітливий та не по роках розвинений, через що відносини з однолітками у нього не так шоби клеяться. Марк живе у науково-популярних книжках, що приносить йому дід. Взагалі дід, мабуть, його найкращий друг, адже саме з ним Марк почуває себе вільно та спокійно.
...
Читати далі »
|
Сергій Гридін. І паралельні перетинаються.
Наш земляк, письменник Сергій Гридін знає, чим зачепити свого читача. Він пише про те, чим підлітки зазвичай не діляться з дорослими: труднощі у навчанні, непорозуміння з вчителями та однолітками, занижена самооцінка, нерозділене кохання…
У своїй новій книзі «І паралельні перетинаються» п. Сергій підіймає чи не найважливішу тему – тему сенсу життя. Герой повісті Роман через непорозуміння з батьками та прикрощі в шкільному середовищі намагається звести рахунки з життям. Отямившись у лікарні, хлопець переосмислює свій вчинок і усвідомлює, що життя – безцінне і завжди знайдеться хтось, заради кого таки варто жити.
Оле
...
Читати далі »
|
Популярна українська письменниця
Симона Вілар
-справжнє ім'я - Наталія Гавриленко працює у жанрах історико-пригодницького, історичного любовного роману, а також слов'янського фентезі. Її книги неодноразово перевидаються на території України та Росії. Для творів Симони Вілар властивий акцент на внутрішньому світі героїв, душі яких охоплюють яскраві і сильні емоції, і складні взаємини між ними. Все це доповнюється захоплюючим сюжетом і цікавим сеттінгом. Складати Наталія Гавриленко, за власним визнанням, почала з самого дитинства - кожна прочитана книга чи переглянутий фільм отримували в її фантазіях яскраве продовження. Почала публікуватися з 1994 р. У середині 90-х років минулого століття популярність здобули два цикли історичних
...
Читати далі »
|
|