Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 18

Остапук В. П. Здолбунівщина – земля Волинська : частина друга : від кінця XYIII століття до початку Першої світової війни / Остапук В. П. – Рівне : Овід, 2016. – 272 с. : іл.

У відділ акумуляції краєзнавчих документів Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки надійшла друга частина книги В. П. Остапука «Здолбунівщина – земля Волинська», яка присвячена дослідженню минувшини Здолбунівщини як складової Волинської губернії, від другого поділу Речі Посполитої у 1793 році до початку Першої світової війни (1914). Науково-краєзнавче дослідження ґрунтується на широкій документальній базі архівних і музейних матеріалів, досліджень істориків і краєзнавців ХІХ-ХХІ століть, різнопланових статистичних відомостях, переписах населення, записах у метричних книгах при храмах краю, щорічних відомостях (звітах) про церкви, спогадах сучасників, публікаціях у періодичних виданнях від другої половини ХІХ століття, видань чеської громади на українських землях, подорожніх записках і епістолярному жанрі знакових постатей в історії краю… ... Читати далі »

Категорія: Прочитайте про Рівненщину | Переглядів: 229 | Додав: kraeznavzi | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

До уваги читачів книга сучасного українського письменника, публіциста, громадського діяча Віктора Зоніса «Соломон. Цар тисячі пісень». Роман вийшов у видавництві «Фоліо» в 2015 році.

Перегорнувши сторінки роману читач порине у далеке минуле, в один із найцікавіших періодів єврейської історії – в часи правління легендарного царя Соломона, сина Давида. Соломон прославився своєю мудрістю і далекоглядністю. За часи його правління Ізраїль пережив період миру та розквіту, внутрішній та зовнішній спокій. Мудрість свою Соломон засвідчував і в управлінні народом, і в усіх інших царських справах. Слава про нього поширилася за межі єврейської країни, серед інших сусідніх народів. ... Читати далі »

Категорія: Прочитайте книги | Переглядів: 188 | Додав: abonement | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)