Головна » Каталог сайтів » Електронні бібліотеки

Електронні бібліотеки [51]

У розділі сайтів: 51
Показано сайтів: 1-20
Сторінки: 1 2 3 »

Метою цього некомерційного проекту є збір посилань, систематизація великої кількості електронних книг, які є у вільному доступі у мережі Інтернет і, таким чином, створення на основі зібраної інформації бази даних. Головний акцент зроблений на літературу науково-технічного напряму. Електронна бібліотека "Лібрус” - це база даних по підбору і розташуванню матеріалів творчої праці, які є об'єктом авторського права. Бібліотека не містить книг, публікується лише докладна інформація про книги і пропонуються посилання на інтернет-магазин "Ozon.ru”, у якому можна придбати необхідну літературу у друкованому вигляді.

Електронні бібліотеки | Переходів: 451 | Дата: 23.01.2014

Проект Ґутенберґ - найбільша електронна бібліотека текстів англійською мовою (бл. 5000). Через суворість законів США щодо авторських прав, там можна знайти лише ті тексти, автори яких померли не менш ніж 70 років тому. Має безліч дзеркал у інших країнах. Тексти в форматі .txt або .html у .zip архівах. Завантажувати можна через онлайн або по ftp.
Електронні бібліотеки | Переходів: 559 | Дата: 23.01.2014

Мета лінгвістичного порталу Mova.info ( http://www.mova.info/ ) – здійснювати систематичну довідково-інформаційну роботу стосовно української мови та української лінгвістики в мережі Інтернет. Наша система є своєрідним центром для тих, хто цікавиться українською мовою та хоче швидко отримати потрібну інформацію.
Інформаційно-довідковий портал з української мови надає можливість :
  • оперативно знайомити всіх користувачів з актуальними новинами в галузі української мови в усіх її аспектах і тим самим підвищувати рівень інформованості суспільства щодо сучасного стану та тенденцій розвитку української мови та мовознавства;
  • надавати оперативні консультації та роз’яснення з питань, пов’язаних з українською мовою шляхом залучення фахівців-україністів (лінгвістів, літературознавців, фольклористів тощо), які можуть через мережу Інтернет коментувати та роз’яснювати складні питання у рубриці «Довідкова служба» або провадити дискусії на лінгвістичному форумі;
  • публікувати наукові статті, монографії, підручники, бюлетені та інші матеріали наукового характеру, пов'язані з лінгвістикою, формувати електронні бібліотеки, банки даних і надавати безкоштовний доступ до цих інформаційних ресурсів усім бажаючим з можливістю коментування та співпраці з користувачами;
  • об’єднувати фахівців-лінгвістів, повідомляти про мовознавчі конференції, семінари, круглі столи та організовувати їх у режимі online, що сприяє генеруванню нових ідей, концепцій, підвищення рівня інформованості щодо мовних та мовознавчих проблем як фахівців, так і широкого загалу.
Електронні бібліотеки | Переходів: 438 | Дата: 23.01.2014

«Україна Incognita» - реальне продовження у віртуальному світі. До свого 15-ліття щоденна всеукраїнська газета «День» запустила масштабний веб-проект – «Україна Incognita» (incognita.day.kiev.ua) .

Інтернет-проект «Україна Incognita» — це продовження роботи «Дня» щодо вивчення та осмислення української історії - у віртуальному світі. Унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети, а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», переведено в електронний формат — і тепер вони доступні на сайті «Україна Incognita».



Електронні бібліотеки | Переходів: 528 | Дата: 07.12.2013

Українська асоціація дослідників жіночої історії (УАДЖІ) – недержавна неприбуткова громадська організація, є добровільним об’єднанням фахових істориків , які значну частину своїх наукових інтересів та освітньої діяльності зосереджують на дослідженні та/або викладанні жіночої та гендерної історії. УАДЖІ є колективним членом Міжнародної федерації дослідників жіночої історії ( International Federation for Research in Women’s History ) та репрезентує інтереси та наукові доробки членів асоціації на міжнародній арені. Метою діяльності Асоціації є підтримання, сприяння розвитку та координація досліджень і викладання жіночої і гендерної історії в Україні, а саме:

  • інтеграція гендерного підходу в науково-освітній процес і дотримання принципу гендерної рівності в суспільних практиках

  • утвердження високого теоретико-методологічного рівня дослідницької та викладацької роботи

  • створення осередків дослідження жіночої і гендерної історії в науково-освітніх установах

  • підтримка індивідуальних та колективних науково-освітніх проектів

  • розробка науково-методичної літератури


Електронні бібліотеки | Переходів: 513 | Дата: 07.12.2013

Електронна бібліотека Харківської правозахисної групи "Права людини” пропонує до уваги користувачів документи, періодичні видання та книги по таким темам, як: Конституція і права людини , Запобігання катуванням та жорстокому поводженн, Право на життя , Право на свободу та особисту недоторканність , Право на справедливий суд , Право на приватність , Доступ до інформації , Свобода вираження поглядів , Свобода мирних зібрань , Свобода пересування , Запобігання дискримінації , Права осіб, що позбавлені волі , Соціальні та економічні права , Права біженців , Права дітей , Права жінок , Екологічні права , Громадянська освіта , Історія прав людини , Філософія прав людини , Право на вільні і справедливі вибори , Право власності , Права людини в армії , Служби безпеки , Громадянське суспільство , Міжнародні механізми захисту прав людини , Права народів на самовизначення , Комплексні дослідження з прав людини , Права народів на самовизначення , Свобода релігії та віросповідання


Електронні бібліотеки | Переходів: 418 | Дата: 07.12.2013

«Сумно?» - це соціальне інтернет-видання та мережа блоґів про культуру. Статті редакцією на пошту не приймаються і не розглядаються, у мережевого видання є можливість абсолютно вільного додавання та розповсюдження інформації для користувачів. Система додавання статей максимально проста - юзер додає її у свій персональний блоґ і вона автоматично потрапляє на розгляд ради редакторів, представник якої максимально швидко затверджує статтю, якщо за якістю вона підходить виданню, або ж відхиляє, але в такому разі стаття усе одно залишається у персональному блозі її автора, втім, не потрапляє на головну. Востаннє масштабне реформування «Сумно?» відбулося на його третій день народження - 14 жовтня 2008 року. Тоді й запрацювала блоґова система. «Сумно?» засноване ініціативною групою, яку очолював Богдан Логвиненко у 2005 році. Основними засадами редакційної політики є аполітичність, позаформатність, оригінальність та якість.



Електронні бібліотеки | Переходів: 540 | Дата: 07.12.2013

«Література» - це широкомасштабний проект молодіжної громадської організації. Пріоритетними напрямками «Літератури» є популяризація літератури як частини стилю життя молодого мешканця сучасного мегаполісу. Проект різнобічно підтримує та просуває конкурентоздатних та цікавих авторів. В рамках реалізації проекту проводяться культурні, розважальні та мистецькі заходи. «Література» представлена в найпопулярніших соціальних мережах, для користувачів яких проект вже є звичним та зручним джерелом цікавої інформації про літературні події та особистостей. Кожен з Вас може приєднатися до нас!

Електронні бібліотеки | Переходів: 387 | Дата: 07.12.2013

П роект "Всеукраїнська електронна бібліотека” створений для популяризації, ознайомлення та поширення української друкованої думки, що б це не було – навчальна, наукова, художня, критична, науково-популярна література, що дасть можливість студентам краще володіти інформацією, викладачам бути в курсі наукового прогресу, простому читачу – якісний український переклад або твір української літератури.

Електронні бібліотеки | Переходів: 439 | Дата: 02.12.2013

М и не розповідаємо про час, в якому живемо, ми знайомемо Вас з авторами — нашими сучасниками. Через їх роботи Ви зможете побачити красу Світу, відчути ритм нашого часу. В нас немає географічних обмежень, ми запрошуємо до співпраці Художників, які живуть в різних країнах, у великих містах і маленьких населених пунктах. Ми не обмежуємо себе рамками певного напряму, стилю, техніки виконання робіт, в наших експозиціях можуть брати участь і молоді автори і маститі профі, і просто аматори. Різноманітність форм і палітр зроблять наше життя більш яскравим. Тематика Арт-порталу: новини культури і мистецтва, репортажі та огляди, живопис, малюнок, графіка, карікатура, фото, бодіарт, Ню, комп'ютерний Арт, скульптура, мода, флористика, декоративне мистецтво, літературний салон: поезія, проза, дитяча творчість.

Електронні бібліотеки | Переходів: 411 | Дата: 02.12.2013

ПОЕТИКА — це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Щодня близько 80 читачів блукають віртуальними залами нашої електронної бібліотеки. ПОЕТИКА має три завдання:
1) надати всім зацікавленим доступ до скарбів української поезії у простій та зручній формі
2) підтримати українських поетів, пропагуючи їхні твори і українську поетичну традицію
3) служити посередником для спілкування читачів і поетів

Електронні бібліотеки | Переходів: 355 | Дата: 27.10.2013

Громадська організація Незалежний культурологічний часопис «Ї» є недержавною громадською організацією, що досліджує проблеми культурології, політології, філософії. Головними напрямами її діяльності є вивчення міжетнічних стосунків, проблем цивілізаційних розламів і адміністративних кордонів, формування европейської ідентичности і питань европейської інтеграції, сучасного політичного дискурсу.

Електронні бібліотеки | Переходів: 461 | Дата: 27.10.2013

В умовах інформаційного суспільства і гуманітарного діалогу зі світом надзвичайно важливу культурну місію відіграє журнал "Всесвіт". Це єдиний український журнал, спеціально присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним акцентам зарубіжних країн. Журнал "Всесвіт" - це найстаріший український літературний журнал, який видається від січня 1925 року, заснований видатними українськими письменниками Василем Елланом-Блакитним та Миколою Хвильовим і художньо редагований Олександром Довженком . За 80 років свого існування часопис надрукував більше півтисячі романів, тисячі поетичних добірок, повістей і драматургічних творів, тисячі статей, розвідок, есе, репортажів, інтерв'ю авторів із 105 країн світу в перекладах із 84-х мов світу.

Електронні бібліотеки | Переходів: 410 | Дата: 27.10.2013

Ідея створити цю бібліотеку прийшла у ті далекі дикі часи минулого тисячоліття, коли найбільш розповсюдженою кодировкою була транслітерація, а сторінки українькою можна було перелічити по пальцях. Роки минали. Кількість українських осередків в Мережі повільно, але невпинно зростала. Отже зараз існує чимало сторінок, присвячених українськ ій літературі й майже кожен може знайти щось на свій смак. Пропонуємо Вам "Бібліотеку кошового писаря" , метою якої є поширення української культури, зокрема поезії, у світі.

Електронні бібліотеки | Переходів: 345 | Дата: 27.10.2013

Українська технічна література , книги та підручники по технічним і пов'язаним з ними дисциплінах .

Електронні бібліотеки | Переходів: 574 | Дата: 14.09.2013

Сайт "Студентська бібліотека" створений виключно з метою допомоги тим, хто навчається або тільки збирається навчатися у ВНЗ. На сайті представлено учбові матеріали різноманітної тематики.
Електронні бібліотеки | Переходів: 345 | Дата: 14.09.2013

Немає на світі людини, яку хоча б один раз в житті не зворушила до глибини душі чарівна казка. Немає дитини, яку б не підкорила задушевністю і веселістю, наївністю і мудрістю народна казка. Пропонуємо Вам електронну бібліотеку "Українські народні казки" , де Ви зможете знайти і почитати казки, билини, легенди, розповіді, оповідання, а також прослухати аудіо та переглянути мультфільми означеної тематики.
Електронні бібліотеки | Переходів: 672 | Дата: 14.09.2013

Літературний портал "Проба пера" розроблений для сприяння розвитку української культури та мови. На ньому можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літпорталі тільки вірші та проза сучасників.
Електронні бібліотеки | Переходів: 1398 | Дата: 14.09.2013

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Каталог бібліотеки:

Художня література:

- Літератури Стародавнього Сходу
- Антична література: Греція
- Антична література: Рим
- Література Середньовіччя
- Література Відродження
- Література XVII століття (Бароко, Класицизм) $CUT$
- Література XVIII століття (Просвітництво, Сентименталізм)
- Література ХІХ століття: Романтизм
- Література ХІХ століття: Реалізм
- Література межі ХІХ-ХХ століть
- Література ХХ століття: Модернізм
- Література ХХ століття: Постмодернізм
- Сучасна література (1990-нині)

Дитяча література. Белетристика:

- Пригоди
- Детектив
- Наукова фантастика

Філологія:

- Історія літератури
- Бібліографія
- Лінгвістика

Філософія:

- Історія філософії
- Давня філософія та наука
- Філософія ХХ століття

Православ'я

Алфавітний покажчик автор ів


Електронні бібліотеки | Переходів: 449 | Дата: 21.08.2013

Напрямом у формуванні фонду ЕБ вибрана тема «Культура України». Фонд ЕБ складається з чотирьох колекцій:

1. Історія культури. Теорія культури. Культурологія.

2. Мистецтво: Архітектура, Скульптура, Живопис, Графіка, Декоративно-прикладне мистецтво. Народні художні промисли, Музика, Танець. Хореографія, Театр, Цирк. Естрада. Видовищні мистецтва , Кіномистецтво, Художня фотографія

3. Етнографія: Народи України. Матеріальна культура. Духовна культура

4. Заклади культури. Бібліотеки. Музеї. Архіви. Культурно-мистецькі освітні установи. Фонди, товариства, об’єднання, асоціації. Українські культурні центри за кордоном.


Електронні бібліотеки | Переходів: 518 | Дата: 21.08.2013

1-20 21-40 41-51